FIFA 17 uygulaması çıktı!

Mobil, Oyun

FIFA 17 zamanı geliyor. Yarın satışa sunulacak FIFA 17 ile birlikte muhtemelen PES ile FIFA arasındaki rekabetin önümüzdeki yıllardaki hali de şekillenecek. Gerçi FIFA 17 Xbox kullanıcıları için normal tarihinden biraz daha önce açıldı. Şimdiyse oyunun mobil uygulaması gelmiş durumda.

FIFA 17 için yardımcı mobil uygulama çıktı
Yeni uygulamayı kullanabilmek için Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 veya PC'de FIFA 17'ye sahip olmanız gerekiyor. Ultimate Team ile tam uyumlu çalışan uygulama üzerinden FIFA Ultimate takımınızı sürekli kontrol edebilir, takımınızı kurabilir, transferlerinizi yapabilirsiniz.

Uygulama Android 4.1 ve iOS 8.2 üzeri cihazlar için geçerli olacak. Aynı zamanda Windows Phone cihazlar için de çıkacak. Windows Phone 8.1 ve üstü cihazlarda uygulamayı kullanabileceksiniz.

FIFA 17 ise 27 Eylül'de PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için satışa sunulacak.

Kaynak: shiftdelete.net


Anahtar kelimeler: fifa 17, mobil uygulama
27 Eylül 2016 Salı
1101 kez okundu

Son Eklenen Yazılar
En Çok Okunan Yazılar
burada.org sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen bilgi ve içeriğin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, burada.org'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
burada.org © 2016 Tüm hakları saklıdır.